Basen, kręgle i lodowisko nocą

mar 6, 2020

Po raz trzeci zapraszamy na nocne pływanie, kręgle i jazdę na łyżwach. Tradycyjnie Park Wodny Redzikowo przystąpił do Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackeigo Otyliada. Tegoroczna edycja odbędzie się w nocy z 14 na 15 marca. Jako, że basen sportowy będzie niedostępny dla klientów od godziny 18:00, właśnie wtedy wejście będzie oznaczało wstęp za pół ceny. Zapraszamy na pluskanie w części rekreacyjnej aż do 2:00 w nocy. W tym czasie basen sportowy będzie nieustannie zajęty przez biorących udział w Otyliadzie.

Również do 2:00 w nocy czynna będzie kręgielnia. Tam tory rezerwować należy przez nasz system rezerwacji dostępny po kliknięciu tutaj…

Przypominamy, że własne rezerwacje możliwe są jedynie na maksymalnie 2 tory i maksymalnie 2 godziny. Większe należy zgłosić telefonicznie. Rezerwując czas gry jedynie po północy, pamiętajcie o zaznaczeniu daty 15 marca.

Dłużej będzie pracować również lodowisko. Od godziny 22:00 bilet wstępu będzie 50% tańszy niż normalnie. Zapraszamy także do 2:00 w nocy. Od 22:00 w ten dzień, a w zasadzie tej nocy wyjątkowo możliwa będzie także gra w hokeja.

Dla głodnych (nie tylko emocji) informujemy, że pizzeria Mushroom’s będzie czynna tej nocy do ostatniego klienta, ale nie dłużej niż do 2:00 czyli tak jak pozostałe strefy.

Jeżeli ktoś chciałby się jeszcze dopisać do Otyliady i również wziąć udział w maratonie pływackim, będzie mógł to zrobić w dniu zawodów w kasie basenowej. Więcej informacji dostępnych będzie już niedługo w osobnych komunikatach.

Do zobaczenia w nocy 14/15 marca.