PARK WODNY REDZIKOWO

Dla mieszkańców

gminy Słupsk

Posiadasz Kartę Seniora Gminy Słupsk lub Kartę Dużej Rodziny Gminy Słupsk? Odbierz karnet na basen.

Gmina Słupsk dofinansowała programy, dzięki którym określone grupy dostaną karnety do Parku Wodnego Redzikowo. Karnety mają mobilizować do aktywnego spędzania czasu wolnego. Od czerwca 2020 każdy mieszkaniec gminy, który posiada Gminną Kartę Seniora lub Gminną Kartę Dużej Rodziny może odebrać karnet na basen w Parku Wodnym Redzikowo.

– Mam Kartę Seniora lub Kartę Dużej Rodziny Gminy Słupsk, co dalej?

Zabierz ze sobą kartę i zgłoś się do Centrum Usług Społecznych Gminy Słupsk przy ulicy Obrońców Wybrzeża 2 w Słupsku do sekretariatu – tam odbierzesz karnet do parku wodnego i na lodowisko. Na karnecie znajdują się środki pozwalające na 12 godzinnych wejść na basen, bo założeniem programu jest zachęcenie do korzystania z basenu przynajmniej raz w miesiącu w ciągu roku. W przypadku dużych rodzin, ilość środków na karnecie jest powielona o liczbę członków rodziny. Środki można wykorzystać w dowolny sposób i w dowolnym czasie. Karnety realizowane są również w saunach, sali zabaw, gokartach czy na lodowisku. Możesz ze sobą kogoś zabrać. Po wykorzystaniu wszystkich środków możesz doładować karnet i nadal z niego korzystać, a karnet jest zawsze najbardziej opłacalną formą płatności za usługi w Redzikowie.

Pamiętaj, że w przypadku Kart Seniora możesz odebrać jedynie karnet dla siebie! Nie ma możliwości odebrania karnetu współmażonka.