PARK WODNY REDZIKOWO

Dla mieszkańców

gminy Słupsk

Posiadasz Kartę Seniora Gminy Słupsk lub Kartę Dużej Rodziny Gminy Słupsk? Odbierz karnet na basen.

Gmina Słupsk dofinansowała programy, dzięki którym określone grupy dostaną karnety do Parku Wodnego Redzikowo. Karnety mają mobilizować do aktywnego spędzania czasu wolnego. Od czerwca 2020 każdy mieszkaniec gminy, który posiada Gminną Kartę Seniora lub Gminną Kartę Dużej Rodziny może odebrać karnet na basen w Parku Wodnym Redzikowo.

– Mam Kartę Seniora Gminy Słupsk, co dalej?

Zabierz ze sobą Kartę Seniora wybierając się na basen. Zgłoś w kasie basenowej chęć odbioru karnetu. Obsługa poprosi Cię o okazanie Gminnej Karty Seniora. Pamiętaj, że karnety wydawane są jedynie na podstawie Kart Seniora realizowanych przez gminę Słupsk! Otrzymasz wniosek do wypełnienia na miejscu. Po uzupełnieniu go swoimi danymi i akceptacji treści RODO, otrzymasz karnet na basen. Na karnecie znajdują się środki pozwalające na 12 godzinnych wejść na basen, bo założeniem programu jest zachęcenie do korzystania z basenu przynajmniej raz w miesiącu w ciągu roku. Środki te możesz jednak wykorzystać w dowolny sposób i w dowolnym czasie. Karnety realizowane są również w saunach, sali zabaw, gokartach czy na lodowisku. Możesz ze sobą kogoś zabrać. Po wykorzystaniu wszystkich środków możesz doładować karnet i nadal z niego korzystać, a karnet jest zawsze najbardziej opłacalną formą płatności za usługi w Redzikowie.

Pamiętaj, że możesz odebrać jedynie karnet dla siebie! Nie ma możliwości odebrania karntu współmażonka.

 

– Mam Kartę Dużej Rodziny Gminy Słupsk, co dalej?

Zabierz ze sobą wszystkie Karty Dużej Rodziny Gminy Słupsk całej rodziny, wybierając się na basen. Zgłoś w kasie basenowej chęć odbioru karnetu. Obsługa poprosi Cię o okazanie wszystkich kart. Pamiętaj, że karnety wydawane są jedynie na podstawie Kart Dużej Rodziny realizowanych przez gminę Słupsk! Otrzymasz wniosek do wypełnienia na miejscu. Po uzupełnieniu go swoimi danymi i akceptacji treści RODO, otrzymasz karnet na basen. Na karnecie znajdują się środki pozwalające na 12 godzinnych wejść na basen wszystkich członków rodziny, bo założeniem programu jest zachęcenie do rodzinnego korzystania z basenu przynajmniej raz w miesiącu w ciągu roku. Środki te możesz jednak wykorzystać w dowolny sposób i w dowolnym czasie. Karnety realizowane są również w saunach, sali zabaw, gokartach czy na lodowisku. Możesz ze sobą kogoś zabrać. Po wykorzystaniu wszystkich środków możesz doładować karnet i nadal z niego korzystać, a karnet jest zawsze najbardziej opłacalną formą płatności za usługi w Redzikowie.