PARK WODNY REDZIKOWO

organizacja imprez w kręgielni

Zapraszamy do kawiarni CAFE KRĘGIELNIA. Teraz mogą Państwo w znakomity sposób połączyć w jednym miejscu sportową rywalizację podczas towarzyskiego spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi.
Cafe Kręgielnia to kręgle, bilard i mini bar. Wszystko w jednym miejscu. Na miejscu kupią Państwo przekąski oraz ciepłe i zimne napoje, w tym piwo.

Zachęcamy do wykorzystania CAFE KRĘGIELNI na różnego rodzaju imprezy (również zamknięte). Możemy zorganizować dla Państwa przyjęcie urodzinowe, imieninowe, wieczór panieński czy kawalerski, spotkanie firmowe, spotkanie biznesowe z dodatkowymi atrakcjami. Szczegóły pod numerem telefonu 59 841 25 55, wew. 35 (w godzinach pracy kręgielni).

Cena imprezy liczona jest wg ogólnie przyjętego schematu zgodnie z cennikiem: 4 x cena za tor + 11 zł = cena wynajmu całej kręgielni na godzinę.

URODZINY DLA DZIECI:

Zapraszamy do organizowania urodzin dla dzieci i młodzieży (do 18 r. ż.) w KRĘGIELNI Parku Wodnego Redzikowo. Gwarantujemy wspaniałą zabawę połączoną ze sportową rywalizacją. Istnieje możliwość rezerwacji całej kręgielni (w tygodniu) lub pojedynczych torów (sobota, niedziela).

Cennik

Dni powszednie poniedziałek – czwartek:

  • Wynajęcie całej kręgielni :

130 zł / godzinę – 230 zł / 2 godziny

  • Wynajęcie pojedynczych torów: 30 zł .Cena za godzinę gry na jednym torze.

 Weekend – piątki, soboty, niedziele:

  • Wynajęcie całej kręgielni w piątki, soboty i niedziele:

za 1 godz. 200 zł, za 2 godz. – 360 zł

  • Wynajęcie pojedynczych torów: 40 zł. Cena za godzinę gry na jednym torze.

+ Buty do gry ( z parą skarpet) płatne dodatkowo – 3 zł od osoby.

Uwaga! Koszt cateringu ustalany jest oddzielnie. Oferta dotyczy tylko grup złożonych z dzieci lub młodzieży. Na urodziny można przynieść ze sobą wyłącznie tort. Inne przekąski i napoje należy zamówić w barze kręgielni. Oferta nie dotyczy okresu ferii zimowych.

Inne imprezy zorganizowane z udziałem dzieci i dorosłych lub samych dorosłych liczone są wg cennika (4 x cena za tor + 11 zł = cena wynajmu całej kręgielni na godzinę). Ewentualne rabaty do uzgodnienia.

Rezerwacja i informacja: tel. 059 841 25 55 lub e-mail: biuro@parkwodnyredzikowo.pl

Na urodziny przynosimy:

  • TORT
  • SZAMPAN
  • OWOCE
  • NACZYNIA (kubeczki, sztućce jednorazowego użytku)
    Pozostałe produkty są wyłącznie do nabycia w barze kręgielni!

Uwaga! Organizacja urodzin lub innych imprez okolicznościowych jest ofertą indywidualną, z tytułu której nie przysługują jakiekolwiek ulgi stosowane przy zwykłym wykupieniu czasu gry na torze.