Mamy 10 lat!

lis 17, 2019

25 listopada 2009 roku w Park Wodny Redzikowo został otwarty dla wszystkich fanów aktywnego wypoczynku. W tym roku nasze urodziny będziemy świętować w sobotę 23 listopada. W tym dniu wszyscy dziesięciolatkowie na basen wejdą za jedyną złotówkę. Urodzinowo będzie również na lodowisku, bo właśnie mija rok od otwarcia Lodowiska Redzikowo. Od 14:30 do 17:00 będzie tam czekała na Was zimowa fotobudka.

Na urodzinowy tort zapraszamy o godzinie 15:45. Będzie krojony i rozdawany wszystkim, którzy o tej porze przyjdą w okolice kasy basenowej.

O godzinie 16:00 rozpoczniemy Charytatywny Turniej Bowlingowy Media vs Samorządowcy i Politycy. Zwycięzcy tego turnieju wskażą placówkę opiekuńczo-wychowawczą z regionu, którą zaprosimy do nas zupełnie bezpłatnie.

O godzinie 17:00 w brodziku rozpocznie się Aqua Show z Cheerleaders Maxi.

UWAGA! Szukamy osób, które urodziły się dokładnie tego dnia, którego został otwarty Park Wodny Redzikowo. Jeżeli właśnie kończysz 10 lat, a Twoja data urodzenia to 25 listopada 2009 roku, w swoje urodziny zgłoś się do kasy basenowej, a wręczymy Ci karnet na basen, lodowisko i gokarty! Pamiętaj, że jako osoba niepełnoletnia musisz przyjść z opiekunem. Nie zapomnij też dokumentu, który potwierdzi Twoją datę urodzin. Ta promocja obowiązuje jedynie w dniu urodzin czyli dokładnie 25 listopada – w poniedziałek.

Do zobaczenia.