Otwieramy basen, sauny i solarium

lut 12, 2021

Jak już informowaliśmy wczoraj, Park Wodny Redzikowo będzie czynny od poniedziałku 15 lutego. Zapraszamy na basen, sauny i solarium. Z pewnymi ograniczeniami, ale te miejsca udostępniamy Wam do 28 lutego, a mamy nadzieję, że dłużej. Wszystko zależy od dalszych decyzji rządu.

BASEN
W hali basenowej będzie można skorzystać jedynie z basenu sportowego oraz brodzika, ale w nim w większości będą odbywały się nauki pływania. Prosimy o sprawdzanie aktualnego grafiku zajętości torów, gdzie również uwzględniony jest brodzik. W basenie sportowym, jak zawsze 2 środkowe tory zawsze będą dostępne, pozostałe w dużej mierze będą wynajmowane przez szkoły nauki pływania. Jednak w sobotę po południu i całą niedzielę nauki nie odbywają się.

Kilka zasad dotyczących korzystania z basenu:
– zasłanianie ust i nosa obowiązuje od wejścia do obiektu aż do szatni. Analogicznie przy wyjściu z obiektu – zakładamy maseczki wychodząc z szatni.
– Jednoczesny limit osób w basenie to teraz 60 osób.
– Bezwzględny dystans 1,5 m od innych osób/grup w kolejce.

Godziny otwarcia basenu:
Poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 20:00
Niedziela i święta 10:00 – 20:00

SAUNY I SOLARIUM
Sauny zostają otwarte choć bez jacuzzi. W związku z koniecznością zachowania dystansu, wprowadzamy limit 7 osób w całej strefie. Maseczki obowiązują od wejścia do obiektu aż do szatni i analogicznie przy wyjściu – zakładamy maseczkę wychodząc z szatni. Podobnie z solarium, gdzie maseczka jest zdejmowana, kiedy już jesteśmy w pomieszczeniu z łóżkiem.
Godziny otwarcia saun i solarium:
Poniedziałek – piątek 12:00 – 21:00
Sobota, niedziela i święta 10:15 – 20:00

Już jutro (13 lutego) będzie czynne Lodowisko Redzikowo. Tutaj nie ma specjalnych zmian względem tego, co było w listopadzie i grudniu zeszłego roku:
– zasłanianie ust i nosa w całym obiekcie, również na tafli.
– Bezwzględny dystans 1,5 m od innych osób/grup w kolejce.
– Limit osób na tafli: 100. Podnieśliśmy nieco ten limit, gdyż dotarliśmy do zaleceń, które mówią o tym, że limit frekwencji powinien przewidywać 9m kw. na osobę, a nasza tafla liczy 1000 m kw.