Park wodny nieczynny przez 2 dni, basen przez 3

wrz 30, 2021

Drodzy Goście,
W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi Park Wodny Redzikowo będzie odłączony od energii elektrycznej przez 2 dni, tj. 6 i 7 października (środa i czwartek). W tych dniach wszystkie nasze strefy będą niedostępne. 8 października wracamy do pracy ale bez basenu. Po dwóch dniach bez prądu, potrzebujemy czasu na przywrócenie wszystkich parametrów fizyko-chemicznych wody w nieckach. Natomiast kręgielnia, sauny i sala zabaw będą działać bez przeszkód. Na basen zapraszamy w sobotę 9 października i od tego czasu już wszystko wraca do normy.

6 i 7 października, kiedy Park Wodny Redzikowo będzie nieczynny, bez zmian będzie jednak działać Centrum Rehabilitacji. Punkt Poczty Polskiej również powinien być czynny w tym dniu, ale by to potwierdzić, musimy poczekać na wynik próby zasilania awaryjnego, przygotowanego na te dni.

Przypominamy, że w tym samym czasie Gokarty Redzikowo będą już nieczynne. Tegoroczny sezon kończymy 3 października. Punkt szczepień zlokalizowany w budynku lodowiska właśnie zostaje przeniesiony w inne miejsce więc już możemy zapowiedzieć, że zaczynamy powoli przygotowoania do sezonu lodowego. Jego początek wstępnie zaplanowaliśmy na 11 listopada.