Jeżeli chcesz skontaktować się z obsługą kręgielni, możesz to zrobić w godzinach otwarcia lokalu, dzwoniąc na jeden z poniższych numerów:

Przedstawiamy system rezerwacji kręgli online. Dzięki niemu większość rezerwacji odbędzie się bez telefonu do Parku Wodnego Redzikowo. Możesz zarezerwować grę z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze, wystarczy Ci dostęp do internetu.

UWAGA! Rezerwacje w systemie możliwe są dla użytkowników indywidualnych, co oznacza, że nie zarezerwujesz urodzin, nie wynajmiesz też całej kręgielni na imprezę firmową. Użytkownik indywidualny może zrobić w ciągu doby rezerwację na maksymalnie 2 tory i maksymalnie 2 godziny. Jeżeli potrzebujesz rezerwacji na dłużej lub na więcej torów, konieczny będzie kontakt z obsługą parku.

System jest dosyć intuicyjny. Poniżej jednak przedstawiamy wszystkie etapy rezerwacji. Pamiętaj, że nie zapłacisz za swoją grę online. Wszystkie płatności możliwe są jedynie w barze kręgielni. System jednak pokaże Ci ile maksymalnie powinieneś zapłacić za swoją grę. Ewentualne zniżki zostaną naliczone dopiero na miejscu. Jeżeli wynajmujesz 2 tory, możliwe że będziesz mógł zaznaczyć mniejszą ilość osób niż faktycznie chcesz zabrać ze sobą. Pamiętaj, że każda osoba na miejscu zapłaci 1 zł za skarpetki jednorazowe i 2 zł za wypożyczenie butów.

Rezerwacja krok po kroku:

1. Podaj datę i godzinę, w których chcesz zagrać.

2. Podaj czas gry i ilość torów, które chcesz zarezerwować.
PAMIĘTAJ:
– na jednym torze może grać do 6 osób;
– użytkownik może zarezerwować maksymalnie 2 tory na maksymalnie 2 godziny w ciągu doby. Jeżeli potrzebujesz więcej czasu rezerwacji lub więcej torów, skontaktuj się z obsługą Parku Wodnego Redzikowo;
– nie możesz też zrobić rezerwacji na mniej niż godzinę przed planowanym rozpoczęciem gry;

3. Wciśnij „szukaj”. Jeżeli w wybranym czasie wszystkie tory będą zarezerwowane, system zapyta Cię o możliwość przeszukania wolnych torów w innych, wybranych godzinach. Możesz też wrócić do początku i np. zmienić datę.

4. Kiedy uda się znaleźć wolne tory, pojawi się opcja „rezerwuj kręgle”. Po jej wciśnięciu przejdziesz do panelu logowania. Dla rezerwacji niezbędne jest założenie konta. Rejestracja jest zupełnie bezpłatna i wolna od spamu. Przyda się jednak np. do przypomnienia o dokonanej rezerwacji. Możesz zalogować się za pośrednictwem swojego konta na facebooku. Przy zwykłej rejestracji niezbędne będzie podanie imienia, adresu mailowego i numeru telefonu. Nie obawiaj się, nie będziemy do Ciebie dzwonić. Dostaniesz jednak SMSem potwierdzenie swojej rezerwacji, podobnie  na maila. Okazjonalnie możesz otrzymywać tą drogą od nas oferty i informacje o promocjach.

5. W ostatnim etapie sprawdź dokładnie szczegóły swojej rezerwacji – datę, godzinę, czas gry i ilość torów. Podaj również ilość osób, z którymi będziesz grać. Pole „KOD RABATOWY” służy jedynie płatnościom online, które u nas są nieaktywne. Możesz zostawić nam wiadomość w polu „WIADOMOŚĆ DLA KLUBU”. Np. jeżeli masz swój ulubiony tor to napisz nam o tym, jeżeli będzie wolny, przesuniemy Twoją rezerwację właśnie tam. Niestety na razie nie ma możliwość wyboru torów. System z automatu umieszcza rezerwacje na pierwszym wolnym.

Jeżeli wszystko już się zgadza kliknij „zarezerwuj i zapłać w klubie”. Opcja z płatnością online pozostaje nieaktywna.

6. Jeżeli wszystko przebiegło pomyśle, pojawi się informacja o pomyślnie dokonanej rezerwacji. W tym samym momencie dojdzie do Ciebie SMS z potwierdzeniem oraz mail.

Aby zarządzać swoją rezerwacją możesz zalogować się do swojego panelu użytkownika. Ten znajduje się pod adresem:
https://panel.bookgame.pl/login
Możesz tam sprawdzić szczegóły swojej rezerwacji lub ją anulować.