Uwaga! Konkurs!

sty 30, 2020

UWAGA! Konkurs!
Szukamy nazwy naszej właśnie budowanej sali zabaw. Masz pomysł? Do wygrania karnet do wykorzystania w sali zabaw, na basenie, w saunach, lodowisku i gokartach.
Dla inspiracji, udostępniamy rzut projektu sali. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego. Poniżej krótki regulamin.

1. Organizatorem konkursu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk sp. z o.o.

2. Nazwa powinna być oryginalna nigdy wcześniej niestosowana.

3. Nazwa nie powinna być zbyt długa.

4. Każdy uczestnik może zgłosić więcej niż 1 propozycję nazwy.

5. Swoją propozycję można wysłać na adres email: marketing@parkwodnyredzikowo.pl lub w wiadomości prywatnej na facebooku, kontaktując się ze stroną Park Wodny Redzikowo (facebook.com/parkwodnyredzikowo).

6. W temacie maila proszę wpisać „Sala zabaw”, co znacznie ułatwi nam późniejsze prace przy wyborze najlepszej propozycji.

7. Na propozycje czekamy do 9 lutego 2020 roku.

8. W ciągu 5 dni roboczych po upłynięciu terminu zgłoszeń zbierze się komisja konkursowa i wyłoni zwycięzcę. W skład komisji wejdą pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk.

9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane zaraz po zakończeniu obrad komisji konkursowej. Będą dostępne na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym Parku Wodnego Redzikowo.

10. Jeżeli zwycięzca konkursu będzie osobą niepełnoletnią, niezbędne będzie stosowne oświadczenie i obecność opiekuna prawnego przy odbiorze nagrody.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do niewybrania żadnej z przesłanych propozycji, do unieważnienia konkursu lub zmiany terminu nadsyłania zgłoszeń.