Wracają baseny, ale nie dla wszystkich.

paź 19, 2020

Drodzy goście,
Wszyscy śledzili najnowsze doniesienia w sprawie zamknięcia parków wodnych, basenów i siłowni. Zapowiedzi okazały się nieco straszniejsze niż ostateczna treść rozporządzenia. Nasz basen będzie czynny od jutra (wtorek, 20 października), niemniej klienci indywidualni nie skorzystają z basenu. Na basenie mogą odbywać się jedynie zajęcia zorganizowane, a w związku z tym wracają do nas uczniowie gminnych szkół, którzy zajęcia na basenie mają w ramach swoich zajęć wychowania fizycznego. Swoje zajęcia będą kontynuować szkółki nauki pływania. Tu jednak bardzo ważny komunikat – trybuny są całkowicie wyłączone z użycia więc rodzice przyjeżdżający z dziećmi muszą w trakcie zajęć zagospodarować swój czas w inny sposób.

Bez większych zmian działa Centrum Rehabilitacji, Poczta Polska, Mushroom’s pizza&kebab. Ponadto kontynuujemy zabiegi rehabilitacji w kriokomorze. Wszyscy zapisani do tej pory, będą mogli skorzystać z umówionych wcześniej zabiegów. O ewentualnych zmianach w harmonogramie będziemy informować telefonicznie.

Zakończył się sezon gokartowy. Pracujemy nad powrotem funkcji lodowiska. Wstępnie zaplanowaliśmy otwarcie 11 listopada. Nie wiemy jednak czy ewentualne nowe obostrzenia nie obejmą niedługo i tej formy aktywności.

W hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach nie działa siłownia, również do odwołania. Informacje o wolnych godzinach na zajęcia w hali można uzyskać dzwoniąc pod nr 59 847 22 55 w godzinach 14:00 – 22:00 od poniedziałku do piątku. W soboty, niedziele i święta hala będzie nieczynna.