Wracamy na basen, ale nie wszyscy

kw. 30, 2021

Rząd ogłosił plan „odmrażania gospodarki”. Jednymi z pierwszych miejsc, które mogą zostać uruchomione są baseny. Niestety nie każdy będzie mógł na basen przyjść. Zgodnie z opubikowanym rozporządzeniem z basenu mogą korzystać jedynie dzieci i młodzież do 18 roku życia, uczestnicząc w zajęciach zorganizowanych. Nadal więc nie będzie można swobodnie wybrać się popływać do nas, ale nauki pływania wracają. Jak zawsze odsyłamy do naszych instruktorów, którzy prowadzą indywidualne oraz grupowe nauki pływania. To z nimi najpierw trzeba umówić się na zajęcia, a dopiero potem wybrać do Redzikowa w umówionym terminie. Lista wraz z numerami telefonów znajduje się tutaj:
parkwodnyredzikowo.pl/nauka-plywania

Baseny w Parku Wodnym Redzikowo będą czynne od 4 maja od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 21:00 i soboty w godz. 8:00 – 14:00. W niedziele obiekt będzie nieczynny.

Bez zmian, wciąż otwarte u nas są:

  • placówka Poczty Polskiej
  • Centrum Rehabilitacji
  • pizzeria Mushroom’s – posiłki na wynos i z dowozem do klienta – sprawdź na stronie:
    https://www.mushroomsredzikowo.pl/

Naturalnie wciąż obowiązuje reżim sanitarny. W całym obiekcie obowiązuje nakaz noszenia maseczek, z którego wyłączone są szatnie i hala basenowa. Przed wejściem do obiektu dezynfekujemy ręce.

Wg planu rządu, pełne otwarcie basenów nastąpi 29 maja. Będą wciąż obowiązywały ograniczenia, np. zmniejszenie frekwencji do 50% pełnego obłożenia. Na więcej szczegółów sami musimy poczekać. Z przesłanek wynika, że sauny, jak i pozostałe strefy Parku Wodnego Redzikowo będą uwolnione również 29 maja.

Sezon gokartowy w tym roku powinien rozpocząć się w sierpniu. Aktualnie na lodowisku zorganizowany jest masowy punkt szczepień.